Mes, „Šypsenos galerijos“ komanda, pasiruošę išpildyti Jūsų lūkesčius!

Kasdienėje praktikoje naudojame skaitmeninę įrangą, kuri pagreitina darbo tempą, užtikrina ypatingą tikslumą ir lemia komfortišką gydymo eigą.

Esame skaitmeninė odontologijos klinika, įsikūrusi Kaune. Kelionė link klinikos įkūrimo prasidėjo nuo dantų technikų laboratorijos. Noras plėstis, sėkmingi rezultatai, profesionalūs ir darbui atsidavę specialistai, visiškai nauja odontologinė skaitmeninė įranga šiandien leidžia mums prisistatyti pavadinimu „Šypsenos galerija“.

Jums, mieli pacientai, siūlome įvairias rekonstrukcines, funkcines, estetines odontologines paslaugas. Siekiame, kad galėtumėte džiaugtis ne tik sveikais dantimis, bet ir profesionalia gydymo eiga, o taip pat jaukia, erdvia, šviesia klinikos aplinka.

Kasdienėje praktikoje naudojame skaitmeninę įrangą, kuri pagreitina darbo tempą, užtikrina ypatingą tikslumą ir komfortišką gydymo eigą. Pasitelkiame 3D rentgeną, intraoralinį skenerį, kuriame skaitmeninį šypsenos dizainą ir tiksliai vertiname dantų būklę, dantų technikų laboratorijoje kruopščiai gaminame individualias restauracijas. Tokiu būdu užtikriname sklandų, greitą, komfortišką gydymą ir ilgaamžius rezultatus.

Sėkmingai tobuliname savo darbo metodus, todėl drąsiai teigiame, kad mes, „Šypsenos galerijos“ komanda, esame pasiruošę išpildyti Jūsų lūkesčius ir suteikti reikalingą pagalbą!

Technologijos
Naudojamos technologijos

Kasdienėje praktikoje pasitelkiame pažangiausias technologijas – dantų technikų laboratorijoje gaminame individualias restauracijas, intraoraliniu skeneriu kuriame skaitmeninį šypsenos dizainą, naudojame 3D rentgeną.

Laboratorija

Dantų technikų laboratorijoje gaminame Jūsų restauracijas

3D rentgenas

Pasitelkiant 3D rentgeną lengviau surasti dantų ėduonį, įvertinti dantų šaknų būklę, aptikti uždegimų židinius.

Specialistai
Dantų implantacijos ir chirurgijos sričių profesionalai

Klinikoje „Šypsenos galerija“ dirba aukščiausią kvalifikaciją įgiję specialistai, sukaupę ilgametę patirtį ir galintys išspręsti net sudėtingiausias situacijas. Patikimai ir nuosekliai dirbame dėl Jūsų geresnės dantų sveikatos!

Visi specialistai
×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas

×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas