Dantų balinimas

Dantų balinimas – saugi ir itin minimaliai invazyvi estetinės odontologijos procedūra, kurios metu balinami pageltę dantys.

Dantų balinimas – viena iš populiariausių dantų gražinimo procedūrų, suteikianti vizualiai baltesnę šypseną.

Kas tai yra?

Dantų balinimas – saugi ir itin minimaliai invazyvi estetinės odontologijos procedūra, kurios metu balinami pageltę dantys. Klinikoje „Šypsenos galerija“ šią procedūrą atliekame lazeriu „Philips Zoom“. Lazeryje aktyvuota balinimo medžiaga pasiekia ne tik emalį, bet ir didžiausią danties audinį – dentiną. Tai vienas pažangiausių balinimo metodų, kuris nėra kenksmingas dantims ar dantenoms ir rekomenduojamas įvairaus amžiaus pacientams, norintiems džiaugtis baltais dantimis.

Kokiu tikslu atliekama?

Bėgant metams dantys tampa tamsesnio atspalvio ar pagelsta. Dantų spalva pakinta dėl dažno dažančių maisto produktų ir gėrimų (kavos, raudono vyno, gazuotų gėrimų) vartojimo. Įtakos pokyčiams turi ir genetika, prasta kasdienė burnos higiena, žalingi įpročiai, įvairios ligos, ankstyvuoju dantų vystymosi etapu vartoti medikamentai. Dantų spalva atlikus dantų balinimą pašviesėja 6–8 atspalviais.

Kokiais atvejais reikalinga?

 

Jeigu pastebite, kad Jūsų dantys vizualiai pageltę, praradę baltumą;

Jeigu norite turėti vizualiai baltesnius dantis;

Jeigu norite saugios procedūros ir užtikrinto rezultato.

Kodėl neverta delsti?

Dantų balinimo procedūra gali grąžinti pasitikėjimą savimi ir padėti įveikti šypsenos kompleksus. Tai saugi ir patikima estetinė procedūra, atliekama siekiant užtikrinti gaivų, estetišką, žavų dantų vaizdą. Be to, klinikoje atliekamas balinimas sutaupo laiką ir trunka kur kas trumpiau (tik kelias valandas) nei įvairūs dantų balinimo metodai namuose.

Procedūros eiga

Apžiūros metu įvertinama Jūsų dantų būklė, esamų plombų kokybė;

Jeigu yra ėduonies pažeistų dantų, prieš balinimą juos reikia sutaisyti;

Prieš pradedant balinimą atliekama profesionali burnos higiena, kurios metu pašalinamos minkštosios ir kietosios dantų apnašos, o balinimo metu lengviau pasisavintų balinamoji medžiaga;

Dantys (apsaugant dantenas) dengiami specialiu balinimo geliu, kuris aktyvuojamas specialia lempa „Philips Zoom“ ;

Po procedūros pateikiamos individualios rekomendacijos dantų baltumui išlaikyti.

Poprocedūrinis laikotarpis

Tam, kad balta šypsena džiaugtumėtės ilgą laiką, po procedūros kurį laiką rekomenduojame naudoti balinamasias dantų kapas namuose. Kartu su balinimo kapomis reikia naudoti specialų balinimo gelį. Laikykitės gydytojo nurodymų ir rezultatai džiugins kur kas ilgiau!

Kokio rezultato tikėtis?

Dantų balinimas klinikoje „Šypsenos galerija“ yra greitas (atliekamas per 2 valandas!), efektyvus, neskausmingas ir saugiausias būdas džiaugtis baltesniais dantimis! Ši procedūra garantuoja tikslumą – balinimo gelis paskirstomas itin kruopščiai ir tolygiai, kad po procedūros dantys atrodytų vienodai balti.

Dažniausiai užduodami klausimai
Ar visi dantys bąla?

Ne, nepasikeičia vainikėliais ar laminatėmis protezuotų, plombuotų, endodontiškai gydytų dantų spalva, todėl balinimą rekomenduojame prieš atliekant šias procedūras.

Kuo „Philips Zoom“ sistema skirasi nuo kitų balinimo būdų?

Lempa „Philips Zoom“ ypatinga tuo, kad net procedūros metu galima reguliuoti šviesos intensyvumą, jį mažinant arba didinant pagal Jūsų jautrumą. Tokiu balinimas tampa labai komfortiškas – galima atsipalaiduoti ir mėgautis procesu.

Kokios medžiagos naudojamos balinimo metu? Ar jos saugios?

Jei dantis balinatės mūsų klinikoje – nerimauti neverta. Balinimo gelio sudėtyje yra vandenilio peroksidas. Paprastai naudojame vidutinio stiprumo vandenilio peroksidą, kuris nesukelia ilgalaikio dantų dantų jautrumo. Ši medžiaga pašviesina dantų spalvą 6–8 tonais ir yra visiškai nekenksminga, jeigu naudojama teisingai. Dantų balinimą atlikti klinikoje „Šypsenos galerija“ tikrai verta!

×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas

×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas