Dantų implantacija

Dantų implantacija – pažangus, mažiausiai invazyvus vieno, kelių ar visų prarastų dantų atkūrimo metodas.

Kas tai yra?

Dantų implantacija – pažangus, mažiausiai invazyvus vieno, kelių ar visų prarastų dantų atkūrimo metodas. Procedūros metu prarastų dantų vietoje įsriegiamas mažas titano varžtelis, pakeičiantis natūralaus danties šaknį. Prigijus implantui, ant jo prisukamas dirbtinis dantis (dantų vainikėlis). Implantais galima atkurti pavienius dantis arba visą bedantį žandikaulį. „Klinikoje „Šypsenos galerija“ naudojame aukščiausios kokybės, viso pasaulio odontologų pripažintus „Straumann“ (Šveicarija) ir „Osstem“ (Pietų Korėja) implantus, patikimai atkuriančius prarastus dantis.

Kokiu tikslu atliekama?

Implantai reikalingi norint apsisaugoti nuo sveikatos problemų ir pagerinti gyvenimo kokybę. Šis gydymo metodas atkuria visavertę kramtymo funkciją, apsaugo žandikaulį nuo nykimo bei neapkrauna greta esančių dantų. Kramtyti maistą su implantuotais dantimis itin patogu, o jų priežiūra visai tokia pat kaip ir nuosavų dantų.

Kokiais atvejais reikalinga?

Mūsų klinikos specialistai dantų implantaciją rekomenduoja visiems žmonėms, praradusiems vieną, kelis ar visus dantis. Neatkuriant dantų po truputį nyksta žandikaulio kaulas, prastėja kramtymo efektyvumas, gali atsirasti virškinimo problemų, vizualiai keičiasi žmogaus veidas – įdumba skruostai, lūpos, nosis ir smakras atrodo labiau išsikišę, atsiranda papildomų raukšlių. Ši dantų atkūrimo procedūra nerekomenduojama sergantiems lėtinėmis ligomis ar daug rūkantiems žmonėms, nes atsiranda tikimybė, kad implantai neprigis.

Implantacijos kaina

Tikslią implantacijos kainą sužinosite atvykę į konsultaciją. Kruopščiai įvertinę Jūsų dantų ir burnos būklę, atsižvelgę į Jūsų poreikius bei finansinius lūkesčius, pasiūlysime asmeniškai Jums tinkamiausius implantus ir galimas jų alternatyvas. Klinikoje „Šypsenos galerija“ naudojame tik patikimų, pasaulyje pripažintų gamintojų implantus, todėl užtikriname, jog kad ir kokius implantus pasirinksite, tai bus patikimas ir ilgaamžis prarastų dantų atkūrimo būdas.

logo

Implantai „Straumann” gaminami Šveicarijoje, pasitelkus naujausias technologijas ir ypatingą kokybės kontrolės sistemą. Daugybė mokslinių tyrimų, nuolatinis technologijų tobulinimas, šveicariška kokybė, platus asortimentas ir lanksčios kainos pelnė jiems viso pasaulio specialistų pripažinimą – „Straumann” vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.

Kaina: 669 Eur
33.5 € per mėnesį be pabrangimo
logo

Analogo pasaulyje neturintys implantai „Straumann SLActive“ dėl savo unikalaus antiuždegiminio paviršiaus, užtikrinančio geresnį kontaktą su kaulu ir skatinančio jo formavimosi procesus, pasižymi dvigubai greitesniu prigijimu. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog naudojant „Straumann SLActive“ net sudėtingais atvejais pavyksta pasiekti geresnį nei 99 proc. implantų prigijimą.

Kaina: 739 Eur
37 € per mėnesį be pabrangimo
logo

„Straumann“ grupės implantai „Neodent“ pagaminti iš gryno titano ir pasižymi itin dideliu tvirtumu. Šių implantų prigijimas greitesnis nei naudojant titano lydinio implantus. Daugiau nei 25 metus rinkoje esantys implantai pasižymi didele įvairove. Juos naudojant galima pasiūlyti sprendimus, tampančius geresnio gyvenimo pagrindu daugybei žmonių. „Neodent“ yra puiki implantų „Straumann“ alternatyva, siekiant kad kokybė būtų prieinama kiekvienam.

Kaina: 520 Eur
26 € per mėnesį be pabrangimo
logo

Implantai „Nuvo“ – tai patikrintos technologijos ir tarptautiniai kokybės standartai. Šie implantai gaminami „Straumann“ grupei priklausančioje dukterinėje įmonėje Brazilijoje. Puikus kokybės ir kainos santykis lemia dažną jų pasirinkimą ir pelno vis didesnį gydytojų odontologų ir pacientų pripažinimą.

Kaina: 467 Eur
23 € per mėnesį be pabrangimo
logo

Implantai „Medentika“ gaminami Vokietijoje iš aukštos klasės titano.
Unikalūs šių implantų sriegiai bei inovatyvus paviršius užtikrina maksimalų saugumą, tolygų kaulinių ląstelių išsidėstymą aplink implantą gijimo laikotarpiu ir tvirtą implantų įsitvirtinimą žandikaulio kaule ir gydymo sėkmę ilgalaikėje perspektyvoje. Tvirta, itin stabili bei sandari implanto atraminės galvutės jungtis apsaugo implantą ir aplink esančius audinius nuo infekcijų, mechaninio poveikio ir užtikrina ilgaamžį protezavimo rezultatą.

Kaina: 550 Eur
27.5 € per mėnesį be pabrangimo
logo

„MegaGen Implant“ yra didžiausia implantų gamybos įmonė Azijoje, išsiskirianti implantų įvairove bei inovacijomis į technologijas. Vieno žymiausių pasaulio implantologijos specialistų įkurta kompanija atlieka daugybę mokslinių tyrimų ir nepaliauja stebinti novatoriškais gydymo sprendimo būdais.

Kaina: 550 Eur
27.5 € per mėnesį be pabrangimo

Kodėl neverta delsti?

Net vienas prarastas dantis ilgainiui gali sukelti didelių nemalonumų. Prarastas dantis nulemia estetines problemas, jo vietoje prasideda žandikaulio kaulo nykimo procesas. Atsiradęs tarpas burnoje komplikuoja burnos priežiūrą, skatina kaimyninių dantų krypimą, dėl to prastėja sąkandis, pasidaro sunku kramtyti maistą ir gali atsirasti įvairių skrandžio negalavimų. Laiku pradėjus reikiamą gydymą, galima pagerinti estetinį dantų vaizdą, atstatyti pirminę kramtymo funkciją ir sustabdyti žandikaulio kaulo nykimą.

Dantų atkūrimo galimybės

Vieno danties atstatymas


video screen

Praradus vieną dantį, jį atkurti siūloma pasitelkus pažangiausią, patikimiausią ir ilgaamžiškiausią atkūrimo būdą – implantaciją. Procedūros metu, į prarasto danties vietą sriegiamas implantas, ant kurio iš karto arba jam prigijus, tvirtinamas danties vainikėlis.

Kelių dantų atstatymas


video screen

Praradus 3-4 gretimus dantis juos galima patikimai atkurti sriegiant 2 implantus ir ant jų tvirtinant dantų vainikėlių tiltą.

Apatinio žandikaulio atstatymas ant 2 implantų


video screen

Pacientams, norintiems jaustis komfortiškiau ir nesijaudinti dėl nestabilaus apatinio žandikaulio išimamo protezo, siūloma įsriegti 2 implantus ir ant jų lokatoriais fiksuoti išimamą protezą. Taip protezas taps žymiai stabilesnis.

Bedančių žandikaulių gydymas


video screen

Visi prarasti vieno žandikaulio dantys gali būti atkuriami į žandikaulio kaulą sriegiant 6 implantus. Siekiant maksimalios estetikos ir kramtymo funkcijos atkūrimo, dantys ant 6 implantų tvirtinami atskiromis dantų tiltelių jungtimis.

Procedūros eiga

Konsultacijos metu įvertinama Jūsų dantų būklė ir atliekami visi reikalingi tyrimai – rentgeno nuotraukos, 3D tyrimas, sudaromas gydymo planas;

Implantacijos dieną jaudintis neverta – šiuolaikinės technologijos šią procedūrą paverčia labai sklandžia ir visai neskausminga (atliekamas įprastas nuskausminimas), trunkančia nuo 15 minučių iki valandos;

Įsriegus implantą prisukamas laikinas fiksuotas dantis (vainikėlis), kuris prigis per ateinančius 2–6 mėnesius;

Prigijus vainikėliui, implantą galima saugiai protezuoti nuolatiniu dirbtiniu dantimi.

Poprocedūrinis laikotarpis

Įsriegus implantą žmogaus kūnas ima generuoti naujas ląsteles, kurios apgaubia implantą, kol jis galiausiai visiškai prigyja. Pirmas kelias dienas gali nežymiai ištinti skruostas, skaudėti ar kraujuoti implantuotas dantis. Norime nuraminti, jog tai yra normalus gijimo procesas. Tam, kad jis būtų sklandus, laikykitės gydytojo pateiktų rekomendacijų.

Kokio rezultato tikėtis?

Implantacija visam laikui gali sugrąžinti Jūsų prarastą šypseną ir atstatyti kitas bendrai savijautai gyvybiškai svarbias funkcijas – džiuginantį estetinį vaizdą, efektyvų kramtymą, veido simetriją ir didesnį pasitikėjimą savimi!

Dažniausiai užduodami klausimai
O jeigu implantas neprigis?

Klinikoje „Šypsenos galerija“ naudojame aukščiausios kokybės ES sertifikuotus implantus, kurių prigijimo tikimybė siekia 98,8 proc., todėl procedūros patikimumu galite neabejoti! Tinkamai prižiūrimas implantas žandikaulyje atliks danties šaknies funkciją visą gyvenimą.

Ar jausiu implantus burnoje?

Ne, tikrai nejausite. Pojūtį jausite tik pirmomis dienomis po procedūros, kol įsriegtas implantas gyja žandikaulyje.

Ar procedūra labai skausminga?

Šiuolaikinis dantų gydymas yra beveik beskausmis. Implantacijos metu taikoma saugi vietinė nejautra, dėl kurios nejausite jokių nemalonių pojūčių.

Kaip prižiūrėti implantus?

Klinikos „Šypsenos galerija“ odontologai tvirtina, kad dantų implantus geriausia prižiūrėti lygiai taip pat kaip ir nuosavus dantis: du kartus per dieną valyti minkštu šepetėliu, naudoti tarpdančių siūlą, kelis kartus per metus atvykti į apžiūrą ir atlikti profesionalią burnos higieną.

×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas

×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas