Dantų laminatės

Dantų laminatės – itin plonos (paprastai 0,3–0,5 mm storio) šviesai pralaidžios keramikinės plokštelės, specialiu cementu tvirtinamos ant nusidėvėjusių, nudilusių ar kitais būdais minimaliai pažeistų dantų paviršiaus.

Dantų laminatės – būdas atkurti nusidėvėjusių, nudilusių, patamsėjusių ar nuskilusių dantų estetinį vaizdą.

Kas tai yra?

Dantų laminatės – itin plonos (paprastai 0,3–0,5 mm storio) šviesai pralaidžios keramikinės plokštelės, specialiu cementu tvirtinamos ant nusidėvėjusių, nudilusių ar kitais būdais minimaliai pažeistų dantų paviršiaus. Procedūros metu natūralių dantų paviršius itin minimaliai šlifuojamas, todėl dantų laminatės yra puikus pasirinkimas visiems, norintiems dantis atkurti tausojančiu ir estetišku būdu.

Kokiu tikslu atliekama?

Dantų laminatės dažniausiai pasitelkiamos estetiniais dantų atkūrimo tikslais. Jos koreguoja smulkius dantų paviršiaus defektus (smulkius nuskilimus ar nudilimus), grąžina prarastą dantų baltumą, esant poreikiui šiek tiek keičia dantų formą ir gali užpildyti nepageidaujamus tarpus tarp dantų.

Kokiais atvejais ji reikalinga?

Jeigu norite pakeisti dantų spalvą ir pakoreguoti jų formą;

Jeigu norite atstatyti lūžusius dantis ar pakeisti jų padėtį;

Jeigu norite užpildyti priekinių dantų tarpus;

Jeigu dantys nežymiai kreivi ir nenorite ortodontinio gydymo;

Jeigu norite atsikratyti minimalių dantų defektų.

Kodėl neverta delsti?

Laminatėmis restauruoti dantys grąžina ne tik estetinį dantų vaizdą, bet ir didesnį pasitikėjimą savimi! Jos ilgaamžės, tausoja dantų audinius, saugios ir užtikrina itin natūralią išvaizdą. Pamirškite šypsenos kompleksus, nes dantų laminatės padės sukurti tobulą šypseną, kuri aplinkiniams atrodys itin natūraliai.

Procedūros eiga

Konsultacijos metu aptariami Jūsų poreikiai, ištiriami dantys ir sudaromas individualus procedūrų planas;

Taikant vietinę nejautrą minimaliai nušlifuojamas priekinis dantų paviršius;

Paruošus dantų paviršių, nuimami dantų atspaudai, pagal kuriuos mūsų dantų technikų laboratorijos specialistai gamina Jums skirtas laminates. Dažniausiai gamyba trunka apie 10 darbo dienų;

Kol gaminamos Jūsų laminatės, uždedamos laikinosios;

Pagaminus laminates, laikinos laminatės nuimamos ir pricementuojamos nuolatinės.

Poprocedūrinis laikotarpis

Kadangi dantų atkūrimas laminatėmis yra estetinė procedūra, nesukelianti jokio skausmo ar diskomforto, jo nejausite ir po procedūros. Be to, vos tik atlikus procedūrą galėsite džiaugtis baltesniais, labai natūraliai ir estetiškai atrodančiais dantimis!

Kokio rezultato tikėtis?

Dantų laminatės suteikia ne tik natūralią ir itin estetišką dantų išvaizdą – laikui bėgant, išlaikomas dantų baltumas ir natūralus blizgesys. Šios plonos plokštelės idealiai sukimba su natūralių dantų paviršiumi, todėl aplinkiniams yra visai nematomos. Laminatėmis atkurti dantys akimirksniu suteikia didesnį pasitikėjimą savimi ir norą nuolat šypsotis!

Dažniausiai užduodami klausimai
Ar visos dantų laminatės yra vienodos?

Ne, būtent todėl prieš atliekant šią procedūrą nuimami dantų antspaudai ir pagal juos sukuriamas individualus laminačių modelis.

Ar laminatės gali būti dedamos ir ant apatinių dantų?

Tikrai taip! Jos gali būti klijuojamos tiek ant viršutinių, tiek ant apatinių dantų. Dažniausiai klijuojamos ant viršutinių dantų, kadangi jie greičiausiai susidėvi.

Kuo dantų laminatės skiriasi nuo estetinio plombavimo?

Estetiniu plombavimu gali būti atkuriama natūralaus danties anatomija, forma, dydis. Tai procedūra, skirta šiek tiek didesnėms estetinėms korekcijoms. Dantų laminatės yra labai plonos, aplinkiniams nematomos plokštelės – jomis restauruojami nudilę ar natūralią spalvą praradę dantys.

×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas

×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas