Dantų technikų laboratorija

Laboratorijoje gaminame laikinas ir nuolatines protezų restauracijas, nematomas dantų tiesinimo kapas.

Prieš įkuriant kliniką, mūsų specialistai subūrė nuosavą dantų technikų laboratoriją, kurioje gamina įvairias restauracijas. Laikydamiesi standartų ir dirbdami su aukščiausio lygio ES sertifikuotomis medžiagomis, dantų laboratorijos profesionalai gamina kokybiškus, tvarius, ilgaamžius įvairių rūšių protezus.

Mūsų klinikos dantų technikai – kvalifikuoti, ilgametę patirtį sukaupę klinikos specialistai, kurie, pasitelkdami sudėtingas ir inovatyves skaitmenines technologijas kuria, projektuoja, modeliuoja Jūsų būsimas dantų restauracijas. Šis darbas ypatingai kruopštus ir tikslus, tačiau mums šiuos standartus įgyvendinti nesudėtinga.

Laboratorijoje gaminame laikinas ir nuolatines protezų restauracijas, nematomas dantų tiesinimo kapas. Jas gaminame pagal individualius dantų atspaudus, dažniausiai nuimamus intraoraliniu skeneriu vos per kelias minutes. Gamybos procese pasitelkiame 3D rentgeną, modernią frezavimo technologiją, kuriame skaitmeninį šypsenos dizainą, leidžiantį pamatyti būsimus rezultatus dar nė nepradėjus procedūros. Tokiu būdu gydymas ne tik greitesnis, bet ir ypatingai tikslus.

Pirmiausia, restauracijų modelius sumaketuojame kompiuteryje, atsižvelgdami į nuskenuotus dantų modelius ir Jūsų pageidavimus. Persikėlę tikslius dantų vaizdus, pradedame frezavimo ir restauracijų gamybos darbus, kurie paprastai trunka visą darbo savaitę.

Klinikoje „Šypsenos galerija“ užtikriname nepriekaištingą restauracijų kokybę, tvarumą ir maksimalų komfortą. Kartu su Jumis siekiame viso gyvenimo garantiją užtikrinančių rezultatų!

×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas

×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas