Nematomos dantų tiesinimo kapos

Nematomos dantų tiesinimo kapos – skaidrios, permatomos dantų plokštelės, kurios stumia dantis į taisyklingą padėtį per daug jų nesuspausdamos.

Kas tai yra?

Nematomos dantų tiesinimo kapos – skaidrios, permatomos dantų plokštelės, kurios stumia dantis į taisyklingą padėtį per daug jų nesuspausdamos. Kapos gaminamos iš skaidraus medicininio plastiko, todėl aplinkiniams yra praktiškai nepastebimos, nesukelia jokio skausmo, užtikrina paprastesnę burnos higienos rutiną ir greitesnius rezultatus. Paprastai dantų tiesinimas kapomis trunka nuo 6 mėnesių iki 2 metų, atsižvelgiant į Jūsų dantų būklę.

Kokiu tikslu atliekama?

Nematomas dantų tiesinimo kapas pacientai renkasi ne tik dėl geresnio estetinio vaizdo. Šios plonos plokštelės yra kur kas komfortiškesnės už įprastus metalinius breketus – jos per daug nesuspaudžia dantų, padeda išvengti sąkandžio anomalijų, palengvina kramtymą, apsaugo nuo virškinimo sutrikimų, kurie kyla dėl prastai sukramtyto maisto, nesukelia alergijų ir nebraižo burnos gleivinės.

Kokiais atvejais reikalingas gydymas?

Jeigu vizualiai pastebite susigrūdusius, kreivus dantis ir dėl to kompleksuojate, slepiate šypseną;

Jeigu jaučiate, kad netaisyklingai sukandate dantis ar pasidarė sudėtingiau kramtyti maistą;

Jeigu turite alergijų ar jaučiate dažną burnos gleivinės dirginimą, dantų tiesinimo kapos – Jūsų optimaliausias pasirinkimas, leisiantis išvengti nemalonių pojūčių.

Jeigu matote vizualiai pakitusius veido bruožus.

Kodėl neverta delsti?

Netaisyklingas sąkandis ir kreivi dantys yra kur kas daugiau nei estetikos trūkumas. Ortodontinės anomalijos lemia sutrikusias kalbos, rijimo ir kramtymo funkcijas, virškinimo ir kramtymo sutrikimus. Jų išvengti leidžia tik laiku suteiktas ortodontinis gydymas. Nors daugeliui jis asocijuojasi su nepatogiais metaliniais breketais, klinika „Šypsenos galerija“ kartu su partneriais Ordoline siūlo galimybę pasirinkti Ordoline ortodontinį gydymą nematomomis dantų tiesinimo kapomis.

Procedūros eiga:

Konsultacijos metu mūsų specialistai įvertinsins Jūsų dantų būklę ir sąkandį, padarys rentgeno nuotraukas;

Skaitmeniniu itraoraliniu skaneriu mūsų klinikos specialistai nuims Jūsų viršutinio ir apatinio žandikaulio atspaudus, pagal kuriuos bus gaminamos individualios Ordoline kapos;

Mūsų klinikos partnerių Ordoline ortodontas paruoš visą gydymo planą, būsimų vizitų skaičių ir toliau prižiūrės visą gydymo eigą;

Jau kito susitikimo metu gausite pagamintas kapas, kurias turėsite atsakingai nešioti, kruopščiai prižiūrėti, laiku keisti ir laikytis kitų gydytojo ortodonto nurodymų.

Poprocedūrinis laikotarpis:

Pirmosiomis dienomis po gydymo galite jausti nedidelį diskomforto jausmą, tačiau šie nemalonūs pojūčiai tęsiasi vos kelias dienas. Pasibaigus nustatytam gydymo laikotarpiui kurį laiką reikės nešioti recencinius ortodontinius aparatus (išimamą plokštelę, specialų dantų lankelį) tam, kad pasiekti rezultatai būtų ilgaamžiai!

Kokio rezultato tikėtis?

Šio ortodontinio gydymo rezultatai ypač tikslūs ir greiti! Galėsite atsisveikinti su šypsenos kompleksais, džiaugtis simetriška, lygia šypsena ir išvengti nemalonių sveikatos problemų.

Dažniausiai užduodami klausimai
Kokio amžiaus žmonėms galima pradėti gydymą kapomis?

Gydymas taikomas įvairaus amžiaus pacientams, kuriems yra išdygę visi nuolatiniai dantys.

Kada keisti kapas?

Rekomenduojame kapas keisti kas 2 savaites, tačiau tai patikslins Jūsų gydytojas ortodontas.

Ar dažnai lankytis pas specialistą?

Rekomenduojame atvykti apžiūrai kas 4–6 savaites.

Ar galima dantis tiesinti tik viename žandikaulyje?

Žinoma! Visa tai aptarsite su gydytoju ortodontu pirmosios konsultacijos metu.

Ar kreivi dantys nesugrįš?

Taip atsitikti gali, dėl šios priežasties labai atidžiai sekite gydytojo ortodonto nurodymus. Po gydymo dažnai paskiriame recencinius ortodontinius aparatus – jais galime atpratinti dantis nuo kapų.

×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas

×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas