Pasimatuok šypseną

Tai inovatyvus būdas ne tik pamatyti, bet ir išbandyti šypseną bei tiksliai įsivaizduoti būsimus pokyčius.

Pasitelkiant išmanias skaitmenines technologijas galima iš anksto suplanuoti Jūsų būsimą šypsenos dizainą ir jį pasimatuoti dar prieš pradedant gydymą!

Kas tai yra?

Pasimatuoti būsimą šypseną galima pasitelkiant specialią skaitmeninę techniką – tokiu būdu būsimas dantų vaizdas pagal individualius veido bruožus ir anatomiją suplanuojamas kompiuterio ekrane. Intraoraliniu skaneriu nuskenuojamas dabartinis dantų vaizdas ir pagal jį iš anksto sumodeliuojama būsima dantų forma, dydis, spalva, padėtis dar prieš atliekant pasirinktą odontologinę procedūrą. Tai inovatyvus būdas ne tik pamatyti, bet ir išbandyti šypseną bei tiksliai įsivaizduoti būsimus pokyčius.

Kokiu tikslu atliekama?

Šis metodas leidžia jaustis ramiau dėl būsimo odontologinio gydymo, kadangi suteikia progą ne tik iš anksto pamatyti, bet ir realiai pasimatuoti būsimas restauracijas, kurias pagal Jūsų sąkandį ir dantų formą gamina mūsų dantų technikų laboratorijos specialistai.

Kokiais atvejais reikalinga?

Šis metodas gali būti taikomas prieš visas sudėtingesnes odontologines procedūras, kurios kelia daugiau klausimų apie būsimus rezultatus ir gali ne tik visiškai pakeisti Jūsų dantų estetinį vaizdą, bet ir pakoreguoti veido bruožus ar žandikaulio padėtį.

Procedūros eiga

 

Konsultacijos metu aptariami paciento lūkesčiai, norimas ir geriausias galimas rezultatas;

Intraoraliniu skaneriu dantys nufilmuojami ir nufotografuojami iš įvairių pusių – visa tai persikelia į skaitmeninę erdvę;

Viskas įgyvendinama dantų technikų laboratorijoje – joje pagaminamos laikinos restauracijos, kurias galite pasimatuoti ir nešioti kelias dienas tam, kad priprastumėte prie būsimų dantų vaizdo ir įsitikintumėte, kad pasirinktas gydymas – geriausias Jūsų pasirinkimas.

Kokio rezultato tikėtis?

Dantų technikų laboratorijoje pagaminamos tokios laikinos restauracijos, kurių ir tikėjotės. Jas galite išbandyti ir nešioti kelias dienas iki kol turėsite galutinį sprendimą, ar būsimas dantų vaizdas, kurį suplanavote su klinikos „Šypsenos galerija“ gydytoju odontologu, Jums tikrai patinka ir tinka.

×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas

×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas