Skaitmeninis šypsenos dizainas (DSD metodika)

Metodika DSD – tai skaitmeniniu būdu paruoštas Jūsų būsimos šypsenos dizainas. Pasitelkiant šią skaitmeninę technologiją, dar nepradėjus gydymo galima sumodeliuoti įsivaizduojamą dantų formą, dydį, pritaikyti norimą spalvą.

Visos dantų atkūrimo procedūros reikalauja ypatingo tikslumo. Jį suteikti gali skaitmeninė dantų modeliavimo metodika DSD (digital smile design), laikoma proveržiu visoje odontologijoje.

Kas tai yra?

Metodika DSD – tai skaitmeniniu būdu paruoštas Jūsų būsimos šypsenos dizainas. Pasitelkiant šią skaitmeninę technologiją, dar nepradėjus gydymo galima sumodeliuoti įsivaizduojamą dantų formą, dydį, pritaikyti norimą spalvą. Tai ypatingas planavimo būdas, pagrįstas tikslia ir preciziška dantų ir veido proporcijų analize ir suteikiantis galimybę iš anksto pasimatuoti būsimą šypseną. Jis leidžia klinikos „Šypsenos galerija“ specialistams planuoti sklandų gydymą ir suteikti galimybę pacientui dalyvauti būsimos šypsenos kūrimo procese.

Kokiu tikslu atliekama?

Skaitmeninis šypsenos dizainas leidžia pamatyti, kaip Jūsų šypsena atrodys po tam tikrų odontologinių procedūrų, kurios keičia ne tik Jūsų dantis, bet ir veido formą, išraišką, pakoreguoja žandikaulio padėtį.

Kokiais atvejais reikalinga?

DSD skaitmeninis modeliavimas atliekamas prieš funkcines ar estetines dantų atkūrimo procedūras. Gydymo plano metu pateikiamas skaitmeninis Jūsų būsimos šypsenos vaizdas 3D formatu, kurį dar galime koreguoti ir tobulinti atsižvelgiant į Jūsų norus ir pageidavimus. Šis metodas palengvina darbą ir yra naudingas prieš visas rimtesnes odontologines procedūras, nes leidžia tiksliai ir aiškiai parodyti būsimų rezultatų vaizdą.

Procedūros eiga

 

Intraoraliniu skeneriu vos per kelias minutes nuskenuojami dantys –
jie iš visų pusių filmuojami ir fotografuojami;

Duomenys perkeliami į DSD programinę įrangą;

Perkėlus duomenis, pradedama maketuoti būsima šypsena;

Pagal sumodeliuotą ir Jūsų patvirtintą galutinį šypsenos modelį gydytojas odontologas atkuria Jūsų šypseną.

Kokio rezultato tikėtis?

Praradus dantis ar turint pažeistus dantis, gydytojas odontologas negali tiksliai pasakyti, kaip atrodys Jūsų šypsena juos atkūrus. DSD sumodeliuota šypsena yra bene tiksliausias ir išsamiausias būsimų dantų vaizdas, kurį galite pamatyti dar prieš atliekant procedūrą. Tokiais atvejais išvengiate nesusikalbėjimo su gydytoju, aiškiau suprantate būsimą gydymą ir galite jaustis ramiau. Klinikoje „Šypsenos galerija“, pasitelkę metodiką DSD, suteiksime Jums išsvajotą šypseną!

×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas

×

Registracija į nemokamą konsultaciją

Susisieksime su Jumis per 24 valandas